Havajská masáž LOMI LOMI

Chcete zažít změnu? Právě proto je v nabídce perla mezi masážemi.

Je velmi obtížné přeložit stručně do češtiny slova "LOMI LOMI". V překladu znamená název "LOMI LOMI" buďto "Milující ruce" nebo "Jdeme společně tam, kam voda plyne jedním směrem".

Tato masáž je velice oblíbená pro odlišné techniky od běžných masáží. Tradiční havajská masáž LOMI LOMI pocházející z Havajských ostrovů je založená na rytmických technikách využívajících nejen prstů a dlaní, ale i předloktí a loktů. Jedinečné skloubení technik a pohybu maséra přináší dokonalou relaxaci a uvolnění.

Techniky jsou pomalé, pohyb vychází z pohybů vln na moři - pomalý příliv a odliv mořské vody. Stačí pouze zavřít oči, a ocitnete se na písečné pláži ve stínu palem.

Jedná se o skutečnou perlu mezi masážemi. Nechte na sebe dýchnout atmosféru havajských ostrovů. Oddejte se jemné vůni a blahodárným účinkům kokosového oleje. Výborně si odpočinete tělesně i duševně.

Havajská masáž Lomi Lomi je oslavou života. Není zaměřená na problémy konkrétních svalů. Tělo je vnímáno jako celek. Jedná se o techniku s hluboce zakořeněnými tradicemi. Radost života se předává prostřednictvím doteků. Tuto masáž vnímejte jako rituál podle kterého staří havajci žili.   

Havajskou masáž Lomi Lomi můžete zvolit ve dvou variantách.

  • zadní partie - obsahují záda, šíji, částečně ruce, ale i hýžďové svaly a zadní část nohou

  • celé tělo - k zadním partiím se přidá přední část nohou, kompletní ruce a hrudník

Celá procedura probíhá vždy pouze vleže na lehátku.

Free Joomla! templates by AgeThemes