Klasická masáž

Potřebujete regenerovat, relaxovat a udržovat se ve stále kondici a pohodě?

Švédská - klasická masáž se v západních kulturách považuje za základní formu masáže. Využívá různé typy tření a hnětení. Vhodná je hlavně na ošetření bolestí zad, namožených svalů, nespavosti a problémů spojených se stresem.

Představuje jeden ze základních typů masáží. Využívá masážní oleje, emulze či aromaterapii, proto je ji možno považovat za relaxační masáž, která slouží k odbourání únavy, stresu, a dobré výsledky byly zjištěny i v boji proti nespavosti. Má však také příznivé účinky zdravotní, má kladný vliv na metabolismus, krevní oběh, je výborná na bolavá záda či klouby.

Klient při masáži leží na stole nebo sedí na židli a jeho tělo je přikryto ručníkem, což mimo jiné pomáhá zvyšovat tělesnou teplotu. Masáž může být zaměřena buď na konkrétní část těla nebo na tělo jako celek. Při masáži používám kvalitní přírodní oleje, které mohou být doplněné vonnými silicemi.

Velmi oblíbená je masáž šíje, jejíž zatuhlé svalstvo může být masírováno vsedě nebo vleže. V kombinaci s masáží zad se jedná o nejčastější volbu. Příjemná je i jen masáž unavených nohou či chodidel. Vždyť při celodenním maratonu trpí nejvíc právě nohy. Vyplatí se proto dopřát jim občas trochu luxusu a nechat je jemně promasírovat. Zlepší to jejich prokrvení a vy se díky tomu budete cítit neskonale dobře.

Délka masáže může být různá, od patnácti minut až po téměř dvouhodinovou kúru. V salonu Masalu jsou v nabídce dvě varianty. Na klasické masáži můžete strávit cca 60 nebo 120 min.

 

Free Joomla! templates by AgeThemes