Novinky v salonu Masalu

 

26.12.2020

Z nařízení vlády musím  opět  uzavřít provozovnu. Dnem 27.12.2020 jsou do odvolání všechny masáže zrušené. Současně pozastavuji prodej všech dárkových poukazů. Děkuji za pochopení. Těším se až vás opět přivítám v salonu. 

29.11.2020

Zítřejším dnem dochází k znovuotevření salonu. Vstup do budovy je povolen pouze s rouškou nebo respirátorem. Všechna opatření s vámi proberu osobně při vstupu. Pokud chcete můžete si donést vlastní osušku případně ručník na zakrytí.
K dispozici budou pouze jednorázové prostředky. Prosím o doržení smluveného času. Nejsem schopen se vám věnovat dříve, než bylo domluveno.
Pokud se na masáž necítíte, zrušte ji s předstihem. Děkuji a těším se na Vás.

29.11.2020

Pokud se nic neočekávané nestane plánuji ve čtvrtek 3.12. znovuotevření salonu. Všechny prosím o zodpovědnost a ohleduplnost. Dodržujte stanovený termín procedury. Pokud se na masáž necítíte prosím o včasné zrušení, uděláte radost ostatním zájemcům a ještě ušetříte.
Od čtvrtka se na vás těším a vše bude připraveno k vaší spokojenosti.

26.11.2020

Od pondělí 30.11. budou kdispozici vánoční dárkové poukazy. Vzhledem k  situaci budou pouze v omezeném množsví v předem stanovených hodnotách 500, 1000 a 1500. Možnost osobního vyzvednutí po předchozí domluvě, nebo elektronickou cestou.

22.10.2020

Vzhledem k zhoršující se epidemiologické situaci s Covid 19, rozhodla vláda o uzavření služeb. Do odvolání je proto salon mimo provoz a veškeré masáže zrušeny. Buďte ohleduplní k ostatním a dávejte pozor i na sebe. Věřím, že se brzy setkáme v lepších časech. Rád vás opět přivítám jak jen to bude možné.

7.10.2020

Stále platí nošení roušek uvnitř budov a důsledná dezinfekce. Před vstupem měřím pochopitelně i teplotu. Jestli se necíte dobře raději masáž zrušte. Uvoníte místo ostatním. Pokud chcete múžete si na zahalení a následné zakrytí přinést vlastní osušku nebo sarong.

9.9.2020

Ministerstvo zdravotnictví reaguje na zhoršující se epidemiologickou situaci a od čtvrtka 10. září zavádí povinné nošení roušek až na některé výjimky ve všech vnitřních prostorách staveb mimo bydliště a ve společných prostorách škol.

1.7.2020

Pomalu se vracíme k běžnému provozu, tak jak si ho pamatujete.

Obezřetnost je stále na místě. Pokud se nebudete cítit dobře, masáž raději zrušte.

 25.5.2020

Všichni klienti při vstupu do budovy musí mít ústa a nos chráněné rouškou, respirátorem nebo šátkem. Před vstupem vám bude změřena teplota a poskytnutá dezinfekce na ruce.

Prosím o doržení smluveného času. Nejsem schopen se vám věnovat dříve, než bylo domluveno.

V současné situaci je používáno na masáž vyhrádně jednorázové papírové prostěradlo. Pokud s ním nechcete zápasit, doporučuji vlastní osušku.

Děkuji za pochopení.

 11.5.2020

Opět otevřeno.

 

 

Free Joomla! templates by AgeThemes