Novinky v salonu Masalu

22.10.2020

Vzhledem k zhoršující se epidemiologické situaci s Covid 19, rozhodla vláda o uzavření služeb. Do odvolání je proto salon mimo provoz a veškeré masáže zrušeny. Buďte ohleduplní k ostatním a dávejte pozor i na sebe. Věřím, že se brzy setkáme v lepších časech. Rád vás opět přivítám jak jen to bude možné.

7.10.2020

Stále platí nošení roušek uvnitř budov a důsledná dezinfekce. Před vstupem měřím pochopitelně i teplotu. Jestli se necíte dobře raději masáž zrušte. Uvoníte místo ostatním. Pokud chcete múžete si na zahalení a následné zakrytí přinést vlastní osušku nebo sarong.

9.9.2020

Ministerstvo zdravotnictví reaguje na zhoršující se epidemiologickou situaci a od čtvrtka 10. září zavádí povinné nošení roušek až na některé výjimky ve všech vnitřních prostorách staveb mimo bydliště a ve společných prostorách škol.

1.7.2020

Pomalu se vracíme k běžnému provozu, tak jak si ho pamatujete.

Obezřetnost je stále na místě. Pokud se nebudete cítit dobře, masáž raději zrušte.

 25.5.2020

Všichni klienti při vstupu do budovy musí mít ústa a nos chráněné rouškou, respirátorem nebo šátkem. Před vstupem vám bude změřena teplota a poskytnutá dezinfekce na ruce.

Prosím o doržení smluveného času. Nejsem schopen se vám věnovat dříve, než bylo domluveno.

V současné situaci je používáno na masáž vyhrádně jednorázové papírové prostěradlo. Pokud s ním nechcete zápasit, doporučuji vlastní osušku.

Děkuji za pochopení.

 11.5.2020

Opět otevřeno.

 

 

Free Joomla! templates by AgeThemes